Kūnui


Kūnui

Oda – mūsų organizmo veidrodis, sveikatos, fizinės bei psichinės būklės atspindys.

DEPILIACIJA. Pagrindinės depiliacijos priežastys yra asmeninės. Vieni tai daro dėl higienos, kiti norėdami labiau pasitikėti savimi, atrodyti patrauklesniais ar tiesiog sekdami mada. 

KLASIKINIS MASAŽAS leis atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

Tai viena iš labiausiai pasaulyje paplitusių masažo rūšių. Šio masažo negalima priskirti kuriai nors vienai rūšiai nes jis garsėja savo universalumu. Masažas pašalina nuovargį, mažina dažniausiai žmones kamuojančius nugaros bei pečių juostos skausmus, gerina bendrą savijautą, o taip pat yra naudingas nes:

  • masažo metu yra pašalinamos negyvos odos ląstelės, dėl ko odai tampa lengviau kvėpuoti;
  • taip pat pakeliama odos temperatūra, ko pasekoje odos kapiliarai išsiplečia, oda tampa elastingesnė;
  • masažas stimuliuoja medžiagų apykaitą bei stiprina raumenis – tai ypač aktualu tiems, kurie stengiasi sumažinti savo kūno apimtis;
  • padeda atsipalaiduoti po sunkaus darbo ar intensyvios fizinės veiklos;
  • pagreitina toksinių medžiagų išplovimą;

  • pagerėja žmogaus miego kokybė;

Jei norite geros kokybės masažo, tačiau negalite pasirinkti konkretaus masažo iš daugelio masažo rūšių, kuris atitiktų Jūsų reikalavimus, siūlau išbandyti klasikinį masažą, kurį Jums atliktų masažistė-ergoterapeutė. Ergoterapija – paciento/kliento galimybių atstatymas, palaikymas ar sutrikimų kompensavimas tikslinga veikla. Siekiama maksimalaus savarankiškumo, atsižvelgiant į paciento/kliento norus bei poreikius. Tai specialistas turintis pagrindines medicinos, psichologijos ir reabilitacijos žinias.

.

depiliacija

LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS. Norint išsaugoti jauną kūną, dailią figūrą, kūnui reikia skirti tiek pat dėmesio ir priežiūros, kaip ir veido odai. Rūpinkitės savimi, atsipalaiduokite, išsikraukite: šiandieniniai lūkesčiai neapsiriboja vien grožiu – derinama forma ir gera savijauta.

B-Flexy“ aparatu atliekamas limfodrenažinis masažas, kuris suaktyvina limfą ir skatina kraujo apytaką. Šiuolaikinis masažas nesuteikia skausmo, o tik malonų pojūtį bei regimą rezultatą. Procedūra atliekama dėvint procedūrinį rūbą, kuris apsaugo kūną nuo aparato siurbiamo poveikio.

Procedūros metu masažuojamas visas kūnas. Atliekant masažą gerėja ląstelių aprūpinimas krauju, deguonimi, suaktyvėja ląstelių atsinaujinimo procesai, pašalinamos nenaudingos medžiagos.

Limfodrenažinis masažas siūlomas ir veidui (liftingas). Šiuolaikinį žmogų lydi nuolatinis stresas ir nuovargis, o tai daro įtaką veido išraiškai. Sunkėja limfos nutekėjimas bei lėtėja medžiagų apytaka. Masažas gali būti daromas kaip procedūrų kursas po susirgimų, streso, plastinių operacijų.

Masažo poveikis:

skatina geriau funkcionuoti kūno imuninę sistemą;
skaido riebalinį sluoksnį;
procedūros metu šalinasi toksinai ir mažėja kūno apimtis;
kūnas tampa stangresnis, mažėja celiulito padariniai;
procedūra nėra skausminga, gali atsirasti paraudimas po masažo, tačiau jis bus trumpalaikis;
gerina raumenų tonusą;
stiprina sąnarių tvirtumą

Vakuuminio masažo eigoje:

  • stabilizuojasi kraujo apytaka
  • mažinamas poodinis-riebalinis sluosknis ir celiulito požymiai
  • mažinami patinimai

Pirmojo seanso efektas: Jūs lengvai užsegsite sijoną, kuris buvo šiek tiek ankštokas.

Papildomai perkamas daugkartinio naudojimo kostiumas:

  • 15 euro nuosavą kostiumą
  • 3 euro už kostiumo nuomą vienam kartui

Prieš procedūrą rekomenduojama valandą nevalgyti ir išgerti 200ml vandens. Masažinis rūbas dedamas ant nuogo kūno. Prieš procedūrą rekomenduojama specialisto konsultacija.
Po procedūros rekomenduojama išgerti 500ml negazuoto vandens. Rekomenduojamas 8-10 procedūrų ciklas. Po procedūros oda gali parausti.

 

Elektrostimuliacija

Kas tai? Kokią problemą sprendžia?

Kūno formų koregavimas elektrostimuliacija – tai mediciniškai saugi, efektyvi, stebėtinai veiksminga, ilgalaikį norimą poveikį garantuojanti gydymo sritis. Elektros terapiją galima palyginti su masažu ir mankšta, tačiau šiuo atveju ne masažuojamas odos paviršius, bet gilyn besiskverbiantys elektros impulsai pasiekia ir sutraukinėja, mankština, masažuoja gilesnius raumenų sluoksnius, kurių žmogaus pirštai nepajėgtų užčiuopti.

Elektrostimuliacija medicinoje taikoma jau ilgą laiką ir plačiai. Todėl ypač džiugu, kad šis metodas veiksmingas ir siekiant estetinės medicinos tikslų.

Elektrostimuliacija:

  • mankština, masažuoja ir stimuliuoja gilesnius raumenų sluoksnius;
  • patobulina kūno formas, stangrina, stiprina bei suformuoja suglebusius raumenis (ypač sėdmenų, priekinės pilvo sienos, išorines ir vidines šlaunų sritis);
  • puikiai tinka po gimdymo, esant antsvoriui, nusilpus raumenims ir sumažėjus jų tonusui;
  • tinka žmonėms, negalintiems atlikti sudėtingų pratimų salėje;
  • garantuoja ilgalaikį poveikį.

Kam skirta?

Tobulindami kūno formas, elektrostimuliaciją galime taikyti norėdami pastiprinti ir pastangrinti tam tikrus kūno raumenis ar problemines kūno vietas (ypač sėdmenų, priekinės pilvo sienos, išorines ir vidines šlaunų sritis). Tai gali būti svarbu siekiant estetinės ar medicininės korekcijos tikslų:

  • po gimdymo,
  • esant antsvoriui,
  • nusilpus raumenims ar sumažėjus jų tonusui.

Šis metodas leidžia paveikti net tas kūno zonas ar raumenų grupes, kurios yra silpnos, sunykusios, gausiai padengtos riebalais ar praradusios jėgą bei stangrumą. Galima dirbti su kiekviena raumenų grupe ar kūno zona atskirai, siekiant norimo rezultato tik toje konkrečioje vietoje.

Ypač elektrostimuliacija tinka žmonėms, negalintiems daug laiko praleisti atliekant sudėtingus pratimus sporto salėje.

Taip pat fizinės medicinos reabilitacijos gydytoja Gita Marozienė pabrėžė, kad elektrostimuliacija gali labai padėti ir aktyviai sportuojantiems žmonėms, kuriems po traumų ar uždegimo procesų tam tikri raumenys susilpnėjo ar sunyko. Šiais atvejais „Jaunatvės namuose“ taikomos gydomosios elektrostimuliacijos procedūros atkuria raumenų funkciją, jėgą ir atitinkamos kūno zonos reljefiškumą bei stangrumą!

Gydymo kursas

Geriausių rezultatų pasiekiama atlikus 10–15 procedūrų kas antrą (arba kas trečią) dieną, po to kartojant palaikomąjį gydymą 1–2 kartus per mėnesį.

Rezultatai

Specialus individualiai parinktas režimas pagerins medžiagų apykaitą, sustiprins raumenų jėgą, stangrumą ir tonusą, norimai pakoreguos kūno proporcijas. Taip pat norimas poveikis konkrečioje kūno vietoje dažniausiai bus pasiektas daug greičiau negu atliekant fizinius pratimus.

 

Kas yra Presoterapija ir kam ji rekomenduojama?

Presoterapija arba presomasažas – tai dar viena metodika, naudojama kovojant prieš svarbiausią moterų priešą – celiulitą. Tačiau presoterapijos galimybės tuo neapsiriboja. Ji ypatingai rekomenduojama po venų varikozės šalinimo operacijų ar tiesiog dirbant fizinį darbą, susijusį su ilgalaikiu stovėjimu. Presoterapija ypač tinka tiems asmenims, kuriems negalima daryti limfodrenažo, elektrostimuliacijos ar ultragarsinių procedūrų.
Presoterapija sėkmingai derinama su kitomis kūno modeliavimo procedūromis bei  įjungiama į kombinuotas individualias programas.

Kaip veikia presoterapija?

Presoterapija ypatingai stipriai veikia limfinę sistemą: jos metu suspaustas oras, paduodamas per specialias manžetes tam tikru spaudimu. Šis spaudimas kontroliuojamas kompiuteriu. Priklausomai nuo veikimo zonos, kojoms naudojami ilgi specialūs batai, pilvui ir šlaunims – platus diržas, rankoms – ilgos pirštinės. Elastingos manžetės, reguliuojant aukštą ir žemą slėgį, mechaniškai veikia  odą ir kūno raumenis, giliąsias kraujagysles ir limfagysles. Kompresijos ir atsipalaidavimo periodas trunka  nuo 30 sekundžių iki 2 minučių. Mažinant spaudimą, gerėja kraujotaka odoje ir raumenyse. Limfinė sitema ne tik maitina ir apsaugo mūsų organizmą, bet ir išvalo jį. Presoterapija pašalina iš mūsų organizmo skysčio perteklių ir kenksmingąsias medžiagas, atstato vandens balansą, normalizuoja tarpląstelinio skysčio ir limfos cirkuliaciją. Taip pat tai gerina ir kraujo apytaką mūsų organizme, o tuo pačiu aktyvuoja medžiagų apykaitos procesus odoje ir riebalinėse ląstelėse. Formuojant kūno kontūrus, presoterapija padeda atsikratyti pabrinkimų, sumažina kūno apimtis, efektyviai kovoja su celiulitu ir nutukimu, daro odą lygią ir stangrią.

Procedūros  poveikis:

  • aktyvina medžiagų bei kraujotakos apykaitą;
  • gerina galūnių kraujotaką;
  • stiprina kraujagyslių sieneles (padeda gydant venų nepakankamumą bei varikozę);
  • stiprina audinių elastingumą;
  • šalina skysčių perteklių;
  • padeda sulieknėti (sumažėja apimtys klubų, juosmens srityse);
  • efektyviai gydo celiulitą;
  • stiprina sudribusį jungiamąjį audinį sėdmenų, klubų, pilvo srityse;
  • stiprina pilvo sieneles po gimdymo;
  • mažina raumenų ir sąnarių skausmus.

Kontraindikacijos:

  • kojų arterinės kraujotakos nepakankamumas ir sutrikimai
  • širdies nepakankamumas;
  • diabetinė neuroišemija;
  • infekcija;
  • kai kurios dermatozės;
  • ginekologiniai uždegimai;
  • sunkios formos hipertenzija;
  • trombozės;
  • nėštumas arba mėnesinės.

Jeigu turite polinkį į bent vieną iš šių kontraindikacijų, būtinai pasitarkite su gydytoju, prieš procedūrą.

Kiek trunka presoterapijos seansai?

Presoterapijos seanso trukmė iki 25 minučių. Dažniausiai rekomenduojamas kursas iš 10-15 procedūrų, kas 2- 3 dienas. Jei reikia, pakartotinas kursas skiriamas po 5-6 mėnesių.
Po presoterapijos procedūrų, moterys ne tik jaučia lengvumą kojose ir visame kūne, bet ir jaučiasi pailsėjusios, energingos, žvalios.

Loading...