Elektrostimuliacija

 

Elektrostimuliacija. Kas tai? Kokią problemą sprendžia?

Kūno formų koregavimas elektrostimuliacija – tai mediciniškai saugi, efektyvi, stebėtinai veiksminga, ilgalaikį norimą poveikį garantuojanti gydymo sritis. Elektros terapiją galima palyginti su masažu ir mankšta, tačiau šiuo atveju ne masažuojamas odos paviršius, bet gilyn besiskverbiantys elektros impulsai pasiekia ir sutraukinėja, mankština, masažuoja gilesnius raumenų sluoksnius, kurių žmogaus pirštai nepajėgtų užčiuopti.

Elektrostimuliacija medicinoje taikoma jau ilgą laiką ir plačiai. Todėl ypač džiugu, kad šis metodas veiksmingas ir siekiant estetinės medicinos tikslų.

Elektrostimuliacija:

  • mankština, masažuoja ir stimuliuoja gilesnius raumenų sluoksnius;
  • patobulina kūno formas, stangrina, stiprina bei suformuoja suglebusius raumenis (ypač sėdmenų, priekinės pilvo sienos, išorines ir vidines šlaunų sritis);
  • puikiai tinka po gimdymo, esant antsvoriui, nusilpus raumenims ir sumažėjus jų tonusui;
  • tinka žmonėms, negalintiems atlikti sudėtingų pratimų salėje;
  • garantuoja ilgalaikį poveikį.

Kam skirta?

Tobulindami kūno formas, elektrostimuliaciją galime taikyti norėdami pastiprinti ir pastangrinti tam tikrus kūno raumenis ar problemines kūno vietas (ypač sėdmenų, priekinės pilvo sienos, išorines ir vidines šlaunų sritis). Tai gali būti svarbu siekiant estetinės ar medicininės korekcijos tikslų:

  • po gimdymo,
  • esant antsvoriui,
  • nusilpus raumenims ar sumažėjus jų tonusui.

Šis metodas leidžia paveikti net tas kūno zonas ar raumenų grupes, kurios yra silpnos, sunykusios, gausiai padengtos riebalais ar praradusios jėgą bei stangrumą. Galima dirbti su kiekviena raumenų grupe ar kūno zona atskirai, siekiant norimo rezultato tik toje konkrečioje vietoje.

Ypač elektrostimuliacija tinka žmonėms, negalintiems daug laiko praleisti atliekant sudėtingus pratimus sporto salėje.

Taip pat fizinės medicinos reabilitacijos gydytoja Gita Marozienė pabrėžė, kad elektrostimuliacija gali labai padėti ir aktyviai sportuojantiems žmonėms, kuriems po traumų ar uždegimo procesų tam tikri raumenys susilpnėjo ar sunyko. Šiais atvejais „Jaunatvės namuose“ taikomos gydomosios elektrostimuliacijos procedūros atkuria raumenų funkciją, jėgą ir atitinkamos kūno zonos reljefiškumą bei stangrumą!

Gydymo kursas

Geriausių rezultatų pasiekiama atlikus 10–15 procedūrų kas antrą (arba kas trečią) dieną, po to kartojant palaikomąjį gydymą 1–2 kartus per mėnesį.

Rezultatai

Specialus individualiai parinktas režimas pagerins medžiagų apykaitą, sustiprins raumenų jėgą, stangrumą ir tonusą, norimai pakoreguos kūno proporcijas. Taip pat norimas poveikis konkrečioje kūno vietoje dažniausiai bus pasiektas daug greičiau negu atliekant fizinius pratimus.

Loading...