Rankų ir kojų priežiūrai

20150127_225339 Beauty

Darbų galerija

Manikiūras viena karta per mėnesi, greitai džiūstantis bei ilgai išliekantis lakas -tai ko Jus taip ilgai ieškojote!

Gražūs rankų nagai yra siekiamybė kiekvienai moteriai. BeautyCenter grožio salone pasirūpinsime Jūsų nagais ir rankų oda, kad manikiūras ir pedikiūras atrodytų nepriekaištingai ir tvarkingai. Manikiūro kabinete labai laukiami ir vyrai, nes tvarkingi nagai puošia ne tik moteris.

BeautyCenter grožio salone dirba tik aukštos kvalifikacijos darbuotojai turintis Baltic Beauty School sertifikatus. 

 

 

Natūralių nagų dengimas kietuoju geliu

Procedūros metu Jūsų nagus padengiame gelio mase, suteikiama nagui forma, bei užlakuojama Jūsų pasirinkta gelinio lako spalva. Nagai atrodo stiprūs, suteikiamas nagui storis bei tvirtumas. Korekcijos metu dalis gelio pašalinama dilde, gelis liejamas iš naujo.

Nagų dengimas biogeliu

Biogelis-tai išeitis silpnų, lūžinėjančių, besisluoksniuojančių nagų savininkėms. Jis naudojamas natūralių nagų sustiprinimui arba kaip viršutinis sluoksnis. Juo apsaugoti nagai neskilinėja, auga stiprūs ir sveiki. Produktas savo savybėmis labai panašus į natūralų nagą. Jis yra minkštas bei lankstus, todėl neskyla ir atrodo labai natūraliai. Dar vienas privalumas- šis biogelis nutirpinamas, o ne nudildinamas.

Procedūros metu Jūsų natūralūs nagai padengiami dviems plonais sluoksniais biogelio bei pasirinktu geliniu laku.

Harmony gelish.  Untitled1

Gelinis nagų priauginimas formelėmis

Nagų priauginimas, tai Jūsų natūralių nagų prailginimas naudojant profesionalias priemones, kurių dėka nagai atrodo elegantiškai. Priauginti nagai nesikeičia nuo drėgmės ir šilumos svyravimų, lakas nenutrupa.

Procedūros metu nagai modeliuojami geliu suteikiant Jūsų pasirinktą formą ir ilgį. Prieš procedūrą atliekamas greitas aparatinis manikiūras. Odelės pašalinamos specialiais deimantiniais ir keramikiniais antgaliais sausuoju būdu.

 „Nail art“

Nagų dizainas su swarovski kristalais, piešimas geliniais dažais, papuošimai su folija, „smėliuku“, skystais akmenimis.

„Aparatinis manikiūras“

Sios proceduros metu yra pasalinamos tik negyvosios odeles, kurios yra suragejusios bei sukietejusios, taip pat sulyginami ivairus odos itrukimai palei visa pirsta. Procedura atliekama specialiu aparatu- profesionalia freza, bei skirtingais antgaliais (deimantiniais ir keramikiniais). Nuolat darantis tokį manikiūrą susitvarko odeles, nebeplyšinėja.

 

Loading...