Lycon depiliacija


images-2Lycon depiliacija. Nors saulėta vasara ir baigėsi, džiaugtis lygia bei švelnia it šilkas oda norisi bet kuriuo metų laiku! Todėl šiandien siūlome profesionaliai atliekamą bikini srities arba pilną kojų depiliaciją vašku Grožio salone „Beauty center” už stulbinančiai gerą kainą.

Skausmingos ir daug laiko reikalaujančios depiliacijos procedūros daugeliui dailiosios lyties atstovių kelia šiurpą. Tačiau pasinaudojusios puikiu šios dienos pasiūlymu, nebevargsite namuose besistengdamos pašalinti nepageidaujamus plaukus, pamiršite įprastus skutimosi peiliukus ir nebeleisite pinigų abejotino efektyvumo depiliacijos priemonėms – tiesiog patikėsite bikini srities arba kojų depiliacijos procedūrą profesionalams!
Taigi, siūlome greitą, minimaliai skausmingą ir, svarbiausia, labai efektyvią pasirinktos vietos – bikini srities arba kojų – depiliaciją vašku. Šios procedūros metu:
•       suteikiama išsami informacija apie procedūrą ir jos eigą;
•       priklausomai nuo depiliuojamos srities, parenkama tinkamo vaško rūšis;
•       vaškas kaitinamas iki reikiamos temperatūros;
•       prieš depiliaciją oda patepama specialiu raminančiu aliejumi;
•       odos plotelis padengiamas maloniai šiltu vašku;
•       staigiu judesiu pašalinami nepageidaujami plaukeliai;
•       po depiliacijos oda patepama raminančiu aliejumi;
•       suteikiamos rekomendacijos, ką naudoti ir kaip elgtis po procedūros ir namuose.
imagesProfesionaliai atliekamos procedūros metu naudojamas specialus „Lycon” vaškas – tai ne tik vaškas, tai – mažiau skausminga procedūra, mažiau sudirgusi oda, ilgiau išliekantis rezultatas! Šis vaškas tiks net ir jautrios odos savininkams. Žemesnė vaško kaitinimo temperatūra užtikrina komfortą depiliacijos metu, o speciali jo gamybos formulė pašalina net 1 mm plaukus. Vaško sudėtyje esantis titano dioksidas mažina sudirgimus, o aromaterapiniai levandų ir arbatmedžio aliejai ramina ir minkština odą. „Lycon” vaškas – Nr.1 vašku D.Britanijoje ir Australijoje.

Šokoladinis vaškas ne tik puikiai kvepia, bet ir yra prisotintas eterinių images-3aliejų, kurie apsaugo Jūsų odą ir labai sumažina skausmą depiliuojant.

Šią procedūrą atliks profesionali depiliacijos ekspertė Odos priežiūros kabinete, kuriame atliekamos ir kitos Jūsų grožį puoselėjančios procedūros: veido procedūros, makiažas, depiliacija, nagu priauginimas, ilgalaikis lakavimas, manikiūras, pedikiūras ir kt. Čia dirbama tik su aukščiausios kokybės kosmetika ir priemonėmis.
Nebevarkite namuose ir nuo šiol visus depiliacijos rūpesčius patikėkite profesionalams, o su  Grožio salone „Beauty center” švelni oda džiugins ilgą laiką už išties šaunią kainą!

Loading...