Grožio mokykla

GERBIAMI BEAUTYCENTER SALONŲ KLIENTAI, dėkojame jums už jūsų pasitikėjimą mumis. Mes apie jus galvojame ir jumis rūpinamės. Šiandien norime pakviesti jus į mūsų GROŽIO MOKYKLĄ.

Grožis – galinga jėga. Graži oda – viena iš esminių grožio sąlygų. Kaip gi tapti laimingu švytinčios odos ir sveiko veido savininku, nesigriebiant injekcijų? Apie tai papasakosime susitikime.

SUSITIKIMO PROGRAMA:

Kosmetologai papasakos apie paprastus odos priežiūros metodus, supažindins Jus su odos valymo technika ir savarankiškais masažais. Sužinokite, kaip tinkamai pasirinkti priežiūros produktus ir universalias priemones.

Tikriausiai daugeliui pažįstama nelygios ir papilkėjusios odos problema arba dar blogiau – bjaurūs spuogai, atsirandantys pačiu netinkamiausiu momentu (prieš interviu, pasimatymą ar fotosesiją). Su fotosesija paprasčiau: visa tai galite pataisyti su Photoshop, bet pasimatymą toks nepatogumas gali kaip reikiant pagadinti. Dar viena bėda – papilkėjęs veidas. Moterims yra lengviau, nes jos gali paslėpti tai tonuojančiomis priemonėmis. Bet ką gi daryti, kai tai neįmanoma? Pavyzdžiui, jei esate vyras arba paplūdimyje (nors ir ten
kai kurios ponios eina tik po kruopštaus makiažo seanso). Kad šis pasivaikščiojimas temdo visą malonumo procesą tai jau kitas klausimas: maža to, kad reikia jaudintis dėl apsauginio sluoksnio vientisumo, tai dar jis duoda nemalonios plėvelės ant veido pojūtį… Arba anksti ryte. Žinau daug merginų, kurios keliasi kuo anksčiau ryte, kad tik mylimasis nepamatytų jų be makiažo. Net ir po 10 metų santuokos. O juk taip norisi tiesiog mėgautis gyvenimu, o ne pergyventi dėl blogos odos. Jums nereikia laukti pensijos, tam kad taip atsitiktų. Yra paprastų būdų, kaip tapti šviežumu bei sveiku raudoniu spindinčios, lygios odos savininku!

Užsiregistruoti į Grožio mokyklą galima elektroniniu paštu, elektroninės registracijos sistemoje mūsų svetainėje arba tiesiog paskambinti telefonu.

Susitikimas vyks gegužės 9 dieną šiais adresais: Pylimo g. 21, Vilnius ir Bajorų kelias 9, Vilnius. Laiką prašome tikslintis su organizatoriais.

BEAUTYCENTER SALONAS PYLIMO G. 21 VILNIUS

Tel. +37067882229

El. paštas: pylimo.salonas@gmail.com

BEAUTYCENTER SALONAS BAJORŲ KELIAS 9, VILNIUS

Tel. +37067020455

El. paštas: bajoru.salonas@gmail.com

Loading...