I-lipo

i-Lipo Unikali metodika

todarnebuvo

Kas yra iLipo?

iLipo, arba „protinga riebalų nusiurbimo alternatyva” – revoliucinė kūno formų korekcijos sistema, kuri sujungia žemo dažnio lazerio, lazerinio-vakuuminio masažo ir daugiapolio radijo dažnio funkcijas. Šis derinys leidžia išspręsti kūno korekcijos lemas lokalizuotai be jokio skausmo, diskomforto ir streso kepenims.

Apimčių sumažėjimas po 1-os procedūros vidutiniškai svyruoja nuo 2,5 iki 4,5 cm. Rezultatai patvirtinti klinikiniais tyrimais pirmaujančių medicinos mokslinių tyrimų centruose Didžiojoje Britanijoje, JAV, Prancūzijoje, Ispanijoje ir Australijoje.

iLipo yra revoliucinis britų kompanijos Chromogenex (neinvazinių lazerio technologijų pasaulio lyderė, atstovaujama daugiau nei 50 šalių. iLipo, laimėjo daugybę apdovanojimų visame pasaulyje kaip veiksmingiausia ir saugiausia kūno apimčių korekcijos metodika.

Kaip veikia i lipo?

kaipveikia

Lazerio lipolizės procedūra pagrįsta lazerio bangos, kurios ilgis nuo 658 nm iki 785 nm., panaudojimu. Būtent tokiam bangos ilgiui poodinis riebalinis audinys yra jautriausias. Lazeris veikia tik riebalų ląsteles, skaidydamas riebalus į paprastesnius junginius. Per išsiplėtusias ląstelių membranos poras, jie patenka į limfos sistemą ir pašalinami iš organizmo. Lazerinis vakuuminis masažas pagreitina riebalų pašalinimo procesą. Daugiapolis radijo bangų liftingas sustiprina rezultatą ir stangrina odą.

Saugi riebalų nusiurbimo alternatyva

PRIEPO

iLipo metodas unikalus tuo, kad pašalina riebalus iš ląstelės jos nepažeisdamas. Tai esminis momentas, nes juk aparatai, kurie pažeidžia ląsteles, sukelia tokias bėdas, kaip pačių ląstelių žuvimas, nekrozė, ilgai trunkančios hematomos ir dėl to susidarančios sąaugos.

Be to, kai kuriais atvejais, žmonėms riebalinis audinys – tai vienintelis hormonų šaltinis, kaip, pavyzdžiui, moterims menopauzės metu. Per šį laikotarpį, kiaušidės nustoja gaminti hormonus ir kompensuoti juos galima tik iš riebalinio audinio. Be to, hormoninių sutrikimų ar persivalgymo atveju, riebalai, gali kauptis labiausiai nenuspėjamose vietose ir netgi ant vidaus organų.

Procedūra yra neskausminga, tinka lokalizuotai riebalų korekcijai nepriklausomai nuo poodinių riebalų sluoksnio storio. Kūno tūris yra sumažinamas vidutiniškai nuo 2.5-4.5 cm po pirmosios procedūros.

Kas vyksta ląstelėse iLipo procedūros metu?

PRIESIR2

iLipo metu organizme vyksta tas pats procesas, kuris yra identiškas natūraliam energijos papildymo organizme procesui. Tai yra viena iš unikalių šio prietaiso savybių.

Žemo dažnio lazeris, kuris naudojamas iLipo, sukelia fermentų, kurie skaldo riebalų molekules, išsiskyrimą. Poveikio metu didelės trigliceridų molekulės ląstelėse yra suskaidomos į mažesnes – paprastąsias riebiąsias rūgštis ir glicerolį. Šios mažos molekulės gali prasiskverbti pro ląstelių sienelių poras. Be to, lazeris veikia ir ląstelės sienelės, atverdamas poras, per kurias laisviau praeina trigliceridų skaidymo produktai.

Po to, kai molekulės palieka riebalų ląsteles ir atsiranda tarpląstelinėje erdvėje, limfinė sistema jas surenka ir transportuoja į audinius ir fizinės apkrovos atveju, perdirbamos į energiją. Procedūros metu, lazeriniai jutikliai tvirtinami ant limfinių mazgų ir stimuliuoja limfinės sistemos veiklą.

Sekančiuose procedūros etapuose, naudojamas lazerinis-vakuuminis antgalis su integruotu diodiniu lazeriu (darbinis diapazonas 785 nm) ir daugiapolis radijo bangų antgalis. Lazerinis vakuuminis masažas gerina mikrocirkuliaciją, limfos tekėjimą, audinių aprūpinimą deguonimi ir stimuliuoja kolageno sintezę. Daugiapolės radijo bangos skatina kolageno sintezę ir aktyvina natūralius odos regeneracijos ir jaunėjimo procesus. Taigi, šios procedūros etapai yra galingas įrankis limfos drenažui, riebiųjų rūgščių šalinimui, anticeliulitiniam poveikiui, strijų gydymui ir odos elastingumui atkurti.

Kaip vyksta procedūra?

procedura

Visi be išimties pacientai prilygina šią procedūrą komfortiškam, maloniam poilsiui.

Procedūra susideda iš 4 etapų ir trunka po 1 valandą.

1 žingsnis: Diagnostika – prietaisas matuoja riebalinio audinio ir raumenų masės santykį, o kosmetologas matuoja apimtis reikalingoje kūno zonoje. Tokiu būdu nustatoma, kiek kilogramų svorio nepakenkiant paciento sveikatai gali būti pašalinta. Aparatas išsaugo įvestus duomenis, taip pat interaktyviai analizuoja procedūrų veiksmingumą ir riebalinio audinio mažėjimo dinamiką.

2 etapas: Lazerio poveikis. Kiekviename iš 4 iLipo antgalių yra įdiegta po 15 lazerio šaltinių, t.y. 60 lazerių iš viso. Antgaliai tvirtinami tikslinėje kūno vietoje. Antgaliai skleidžia 658 – 785 nm bangos ilgio lazerio spindulį. Toks bangos ilgis yra pakankamas, kad lazerio spindulys prasiskverbtų per odą, poodinį riebalinį audinį ir pradėtų veikti mitochondrijas, kurios yra atsakingos už energijos apykaitą. Ląstelė gauna signalą ir pradeda skaidyti riebalus, tada atidaro poras ir pašalina skilimo produktus į tarpląstelinę erdvę. Tuo pačiu metu, du antgaliai tvirtinami ant limfmazgių, kurie stimuliuoja limfos tekėjimą. Tai padeda pašalinti riebalų skilimo produktus iš organizmo. Procedūros metu Jūs jausite tik malonią šilumą.

3 etapas: lazerinio vakuuminio-ritininio antgalio poveikis. Vakuuminis masažas, derinamas su lazeriu, naudojamas iš karto po lazerio terapijos ir gerina limfos drenažą, pašalina riebiąsias rūgštis, skatina kolageno sintezę ir atstato odos elastingumą. Pagal pojūčius šis procedūros etapas yra panašus į šildomąjį masažą.

4 etapas: daugiapolių radijo bangų poveikis. Daugiapolių radijo bangų antgalis apjungia vienpolės ir dvipolės energijos pranašumus, taigi, atlieka dvi funkcijas: šildo giliuosius audinius – sustiprinamas lipolizės efektas, bei šilto odos paviršių – sustangrinama oda poveikio vietoje. Tai svarbiausias odos patempimo etapas, reikalingas po pirmųjų dviejų procedūrų. Radijo bangų poveikis skatina odos sustangrėjimą mažinant kolageno skaidulų ilgį odoje veikiant temperatūrai.

Kodėl rekomenduojame iLipo:

 • rezultatai -minus 1 dydis po pirmosios procedūros

 • galimas poveikis bet kurioje kūno vietoje

 • ilgalaikis poveikis

 • procedūra yra neskausminga

 • riebalų ląstelės yra nesunaikinamos

 • nėra konkrečių kontraindikacijų

 • nėra jokio šalutinio poveikio ir neigiamo poveikio kepenims

 • įrenginys turi tarptautinius kokybės sertifikatus (FDA, CE, ISO)

 • gaminamas Jungtinėje Karalystėje

 • efektyvumas ir saugumas yra patvirtintas daugiau nei 30 klinikinių tyrimų pirmaujančiose klinikose Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

iLipo efektyvumas :

 • koreguoja kūno formas

 • kovoja su celiulitu ir strijomis

 • stimuliuoja limfinę sistemą

 • gerina mikrocirkuliaciją

 • aprūpina audinius deguonimi

 • stimuliuoja kolageno sintezę

 • atstato odos elastingumą

Loading...