Kosmetika Holy Land

7bG7iY-V-XA
Holy Land kosmetikos katalogas (siųsti-žiūrėti)

Holy Land kosmetika viena iš lyderių Izraelyje bei kitose pasaulio šalyse. Kompanija gamina ypatingai aukšto efektyvumo bei aukščiausios kokybės paramedicinines kosmetikos priemones, sprendžiančias pačias įvairiausias ir sudėtingiausias odos problemas.

„Holy Land“ Cosmetics laboratorija koncentruojasi į veiklių medžiagų optimalias koncentracijas ir maksimaliai aktyvias veiklių medžiagų kombinacijas, kas įtakoja puikius ir greitus rezultatus. Visi produktai turi gerą veiklių medžiagų skvarbą pro epidermio raginį sluoksnį.

Preparatų pagrindą sudaro tik augaliniai ir natūralūs komponentai, padedantys odos savireguliacijai.Pasitelkiant aukščiausias technologijas yra naudojamos pačios įvairiausios veikliosios medžiagos: nuo laiko patikrintų iki pačių naujausių farmacijos ir kosmetologijos srityse. Konservantų kiekis sumažintas iki minimumo, todėl tinka ir jautrioms odoms. Pilinguojančių procedūrų agresyvus poveikis odai sumažintas iki minimumo. Produkcijos efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais. Gamyboje laikomasi aukštų kokybės standartų. Produktai atitinka dviejų prestižiškų kokybę ir saugą sveikatai kontroliuojančių organizacijų PERSONAL CARE PRODUCS COUNCIL (CTFA) IR COLIPA reikalavimus.

Holy Land (HL) Laboratories kompanija kuria ir gamina aukščiausios kokybės paramedicinines kosmetikos priemones, skirtas tik profesionalams – kosmetologams, dermatologams,  plastikos chirurgams. HL Laboratories 2013 metais šventė savo 30 metų įkūrimo jubiliejų. Per šį laikotarpį kompanija ne tik išliko konkurencinga kosmetologijos rinkoje, bet ir sparčiai vystėsi, kurė ir diegė unikalias naujoves.

HL laboratorija  šiuo metu yra tarp profesionalios kosmetikos gamintojų lyderių Izraelyje. Ji, viena iš nedaugelio, turi sukūrusi savo gamybinę bazę, savarankiškai kontroliuoja visą produkto kelią nuo produkto sukūrimo iki specialistų apmokymo. Todėl šios kompanijos produkcijos kokybė išlieka nekintamai aukšta, o gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės ekologiškos ir  natūralios žaliavos.

Laboratorija reguliariai išleidžia principingai naujus preparatus, tuo pačiu, ankstesnieji nedingsta iš rinkos, bet ir toliau išlieka paklausūs tarp profesionalų ir klientų. Daugumoje atvejų produktų idėjos autorius yra pats laboratorijos vadovas Cvi Dekelis. Jis daug keliauja po pasaulį, tiria augalinių ekstraktų savybes, nuolat lankosi kongresuose, seminaruose ir paskaitose, susijusiose su chemija, farmakologija, dermatologija ir estetine chirurgija. Taip pat įsigyja įdomiausius medžiagų pavyzdžius savo atliekamiems tyrimams.

Koncepcija

Pagrindinis laboratorijos preparatų sukūrimo ir vartojimo principas yra „aukščiausia kokybė, efektyvumas ir saugumas“. Vadovaujantis šiuo principu gamyboje netaupoma ingridientams, kurie gerina preparatų kokybę. Gamyboje naudojami tik natūralūs augaliniai ekstraktai, turintys didžiausią efektyvumą ir mažiausią dirginantį, alergizuojantį poveikį.

Aktyviųjų komponentų koncentracija produktuose yra aukšta ir užtikrina optimalų poveikį. Dieninių kremų sudėtyje yra natūralūs cheminiai arba mechaniniai filtrai, užtikrinantys būtiną apsaugą nuo UV spindulių ir gali būti naudojami kaip makiažo pagrindas. Gyvūlinės kilmės komponentai produktų gamyboje nėra naudojami.

Kompanijos reklaminė politika nėra įkyri, todėl kad preparatai skirti, pirmiausia, specialistams. Reklama teikiama tik profesionalių leidinių puslapiuose ir specializuotose mugėse. Produkcijos reitingas profesionalioje rinkoje išlieka pakankamai aukštas dėl nekintančios ingridientų kokybės, optimalaus komponentų derinio ir jų sukūrimo unikalumo.

Šiai dienai specialistų darbui siūloma: daugiapakopė problemiškos (taip pat sunkių formų akne) odos gydymo programa, pustulių tirpdymo priemonės, odos paruošimas valymui, nenaudojant garinimo, losjonai, geliai, turintys džiovinančių savybių, taip pat geliai skirti uždegiminiams židiniams neutralizuoti ir t.t. Siūlomos trys priemonių linijos ypatingai jautriai ir delikačiai odai, devynios linijos, skirtos odos senėjimo problemoms spręsti. Šešios priemonių linijos, skirtos normaliai ir sausai odai,  kurios sukurtos remiantis naujausiais klinikiniais tyrimais. Taip pat specialios linijos, skirtos vyrams ir jaunimui. Daugiapakopė programa, skirta kovai su padidėjusia odos pigmentacija, trisdešimt pilingų (kombinuoti pilingai-serumai, valikiai su rūgštimis, valikliai su enzimais, skrabai), devynios maitinamosios kaukės,  penkiolika kaukių, mažinančių poras, šešiolika koncentruotų priemonių, skirtų vokų ir kaklo odai, daugiau kaip dešimt masažui skirtų priemonių ir t.t.

Gilus pilingas ALPHA-BETA RETINOL OCCLUSIVE sukurtas specialiai procedūroms, kurių tikslas – odos defektų, reljefo ir tekstūros korekcija, kovojant su uždegiminiais elementais odoje ir akne problemomis.
Kodėl būtent ALPHA-BETA RETINOL OCCLUSIVE?
Šiame pilinge slypi Holy Land filosofija: maksimalus  efektyvumas ir minimalus odos traumavimas. Efektyvumas nepasižymi intensyviu odos pleiskanojimu, bet regimu estetiniu rezultatu.
Fiziologinis poveikis grindžiamas pilingo unikalia kombinuota  sudėtimi, kurioje yra retinolis ir vitaminas C. Šie aktyvūs ingredientai veikia dermos lygyje, tokiu principu pilingas netik veikia kaip šveičiamoji priemonė, bet ir  kaip stimuliuojanti.
Pilingas atliekamas 1 kartą į pusę metų, bet esant poreikiui, pavyzdžiui, randų korekcijai – pilingas atliekamas kurso dažnumu individualiai.
INDIKACIJOS:

 • Raukšlės;
 • Randai;
 • Postakne;
 • Išsiplėtusios poros;
 • Senėjimo požymių korekcija;
 • Pavargusi, atoniška oda.

REZULTATAS:

 • Išsilygina odos reljefas;
 • Pagerėja odos spalva;
 • Pagerėja odos būklė;
 • Sustiprėja odos standumas;
 • Išsiskaido infiltratai ir gilūs uždegiminiai elementai.
Loading...